Hakkımızda

Güneş enerjisi gelecek yıllarda dünyanın en önemli yenilenebilir enerji kaynağı olacaktır. Ülkemiz coğrafi konumu nedeni ile yüksek güneş enerji potansiyeline sahiptir. Bu yerli, ucuz ve çevre dostu enerji kaynağının öneminin farkında olan STEELART, solar montaj sistemleri sektöründe faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur.

 

PV modülleri için montaj sistemleri geliştiren, dizayn eden, üreten ve saha uygulaması yaparak, Güneş Enerji Sistemleri alanında doğru hizmet ve kalite sunmaktadır.

Esnek montaj sistemlerinde üç temel unsur dikkate alınmıştır;

 

Kaliteli Malzeme

Hızlı Kurulum

Düşük Maliyet

 

STEELART statik hesaplamaları yapılmış siparişe göre tasarlanan çözümlerin yanı sıra, dünyaca kullanımı standartlaştırılmış yapı elementleriyle sorunsuz montaj seçeneklerini de sunmaktadır. Güneş panellerinin montajı karmaşık yapılar olmaktan çıkıp, kurulumu hızlı ve düşük maliyetli yatırımlar olmaya başlamıştır. Sektör lideri STEELART, dünya genelinde anahtar teslimi FV santrallerinin çözüm ortağıdır.

 

Uzman kadrosuyla Solar Montaj seti üretimi ve kurulum projelerinde hizmet veren STEELART, Türkiye’de 2005 yılından itibaren başlayan ve 2009 yılında daha çok hız kazanan sektörde önemli ve güvenilir bir çözüm ortağıdır. Türkiye’de yapılan orta ve büyük ölçekli Fotovoltaik sistem uygulamalarında pay sahibi olan STEELART, yurtdışında gerçekleştirilen birçok projeye de  hizmet vermiştir.

 

 

STEELART Genel Merkezi, T.C Enerji Bakanlığı tarafından en fazla Güneş Enerji Santrali (GES) lisansının verilen İli Konya’da bulunmaktadır.

STEELART Genel Merkezinin konumu itibariyle GES yatırımlarının yapıldığı Karaman, Niğde, Nevşehir, Kayseri, Antalya, Mersin, Denizli gibi şehirlere yakınlığı ile Türkiye’de verilecek ilk etap toplam santral sahalarına konum itibariyle yakınlığı ve ülke genelindekı merkezi konumu da dikkat çekmektedir.

 

Şirketimiz bünyesindeki uzman kadrosuyla, üst düzey kurumsal kalite yönetimi ve birikimiyle  kısa sürede Türkiye, Orta Doğu, Afrika ve Türki Cumhuriyetlerinde sektörün lider üreticisi ve saha montajcısı olmayı  hedeflemektedir.